Yrjö Edelmann digital print

397538

YRJÖ EDELMANN (1941-2016): Paket med tejp, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Yrjö Edelmann digital print
Budhistorik (13 bud)
2668235
850
2667600
2668234
2667600
750
2668074
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.