Skrivbordsstol i engelsk stil

397537

SKRIVBORDSSTOL, 1900-talets andra hälft, engelsk stil, snurrfunktion, djuphäftad grön klädsel i skinn, sitthöjd ca 46 cm

Visst slitage

Rum 12

Skrivbordsstol i engelsk stil

Budhistorik (25 bud)
2666086
3 200
2668266
2666086
2 800
2668058
2 600
2666086
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.