Gustav Rudberg oljemålning

397536

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): Hamn och backafall, Hven, signerad Rudberg, påskrift på spännram, olja på duk, ca 41 x 78 cm

Krakelingar, smärre ytmärken,

Rum 14

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2668383
2668320
2 400
2668319
2667076
2667073

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.