Sängbord 1900-talets andra hälft

397533

LÄSBORD, 1900-talets första hälft, höj- och sänkbart, läsbordets höjd ca 70, 37x64 cm

Omfattande skador, höj- och sänkbar-anordning ej fungerande

Rum 8

Budhistorik (1 bud)

2667569
2016-07-28 22:18:12

2016-07-29 kl 14:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.