Yngve Ekström fåtöljer

397531

YNGVE EKSTRÖM, Swedese, 1970-tal, 1 par fåtöljer i furu med lösa textilklädda plymåer, höjd ca 85, 85x90 cm

Visst slitage

Möbler, Design

Rum 12

Yngve Ekström fåtöljer

Budhistorik (2 bud)

2667727
2667421

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.