Väggbonad Kina

397530

VÄGGBONAD, Kina, 1900-talets andra hälft, komposition med fåglar, ca 110x205 cm

Smärre slitage

Mattor/Textilier, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 16

Väggbonad Kina

Budhistorik (1 bud)

2669845
2016-07-31 10:23:33

2016-07-31 kl 11:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.