Sypuffar

397529

SYPUFFAR, 1 par, 1940/50-tal, textilklädda, öppningsbar sits med undervarande förvaring, höjd ca 45, diameter 35 cm

Bruksslitage

Rum 11

Sypuffar

Budhistorik (7 bud)
2668467
600
2668221
550
2668466
550
2668221
500
2668045
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.