Soffa 1980-tal

397528

SOFFA, 1980-tal, i skinn med stomme i metall och trä, höjd ca 80, 135x90 cm

Visst slitage

Rum 11

Soffa 1980-tal

Budhistorik

2016-07-31 kl 10:36
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.