Damarbetsbord sengustavianskt

397522

DAMARBETSBORD, omkring år 1800, sengustavianskt, mahogny, tre lådor i sargen, lister och beslag av mässing, höjd ca 73, 87x41 cm

Fanerskador, slitage, fläckar

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 5

Damarbetsbord sengustavianskt

Budhistorik (10 bud)
2668206
1 600
2667876
2667655
1 400
2667577
1 300
2666657

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.