Skåp i jugend

397521

SKÅP, omkring år 1900, jugend, mahognyfaner, beslag i mässing, låda samt skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning, uppsats, höjd ca 152, 86x49 cm

Bruksslitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Skåp i jugend

Budhistorik (4 bud)

2668176
2667493
2664195
2663238
600

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.