Uno Vallman

397512

UNO VALLMAN (1913-2004): Kompoistion med stad och figurer, signerad och daterad Uno Vallman 1964, gouache på papper, ca 49x61 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Uno Vallman

Budhistorik (17 bud)
2668406
2668404
1 900
2668402
1 800
2668400
1 700
2668389

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.