Uno Vallman

397511

UNO VALLMAN (1913-2004): Motiv med båtar, signerad och daterad Uno Vallman 1964, olja på duk, ca 46x55 cm

Konst, Modernt måleri, Temaauktion, Sommar

Uno Vallman

Budhistorik (8 bud)
2668511
2 400
2668504
2668501
2668139
2663699
1 300

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.