Fåtöljer

397508

FÅTÖLJER, 1 par, rokokostil, 1900-talets slut, gråmålade, vit klädsel, sitthöjd ca 47, 96x66 cm

Bruksslitage, senare bemålade, senare klädsel

Möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 2

Fåtöljer

Budhistorik (34 bud)
2667145
3 200
2667140
2667126
2 800
2667111
2 600
2666583
2 400

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.