Spegel ek

397506

AKTUELL FORM, 1960-tal, spegel i ek med mjukt formad ram, ca 97x45 cm

Smärre slitage

Speglar

Rum 15

Spegel ek

Budhistorik (14 bud)
2666815
2666797
2665800
2666796
2665800
850

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.