Pall

397505

PALL, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, gjuten i mässing med sits i stoppad textil, sitthöjd ca 45, 35x35 cm

Smärre slitage

Rum 11

Pall

Budhistorik (6 bud)
2660784
950
2665437
900
2660784
850
2661103
2660784

Slutpris SEK:
950
91 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.