Slagbord

397504

SLAGBORD, 1800-tal, furu, höjd ca 73, 32x99, utfällt 166 cm

Renoverat, bruksslitage

Möbler, Temaauktion, Sommar

Rum 21

Slagbord

Budhistorik (36 bud)
2668354
5 200
2668352
5 000
2668352
2668348
3 800
2668347
3 600

Slutpris SEK:
5 200
502 EUR, 570 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.