Barskåp Sverige 1930-tal

397492

BARSKÅP med SERVERINGSVAGN, Sverige 1930-tal, pyramidmahogny, skåpet med barinredning i flambjörk, vagnen med glasskiva, total höjd ca 126, 95 x 44 cm, nyckel medföljer

Smärre slitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 8

Barskåp Sverige 1930-tal

Budhistorik (46 bud)
2667384
19 000
2667377
18 500
2667383
18 500
2667377
18 000
2667379
17 500

Slutpris SEK:
19 000
1 820 EUR, 2 138 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.