Skrivbord

397491

SKRIVBORD, 1900-talets andra hälft, svartlackerad, uppsvängd skiva, kromställning, höjd ca 84, 90x60 cm

Slitage, en mutter saknas

Rum 11

Skrivbord

Budhistorik (7 bud)
2663868
1 400
2667469
1 300
2663868
2667468
2663868

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.