Bordslampor

397488

BORDSLAMPOR, 1 par, metall, 1900-talets andra hälft, svartlackerade, totalhöjd ca 62 cm

Bruksslitage

Belysning, Bordslampor, Diverse

Hylla 5

Bordslampor

Budhistorik (17 bud)
2667547
1 800
2667488
1 700
2667546
1 700
2667488
1 600
2664182

Slutpris SEK:
1 800
181 EUR, 206 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.