Karl Erik Höglund

397486

KARL ERIK HÖGLUND (född 1940): Par på cykel, signerad K E Höglund, E.A, färglitografi, ca 59x41 cm

Konst, Grafik, Temaauktion, Sommar

Rum 9

Karl Erik Höglund
Budhistorik (18 bud)
2668378
1 300
2668147
2668147
2668376
2668147
950

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.