Carl Johan De geer

397485

CARL JOHAN DE GEER (född 1938): " Mandrake finns inte mer'', grafiskt blad, signerad och numrerad 35/290, ca 58x64 cm

Rum 9

Carl Johan De geer
Budhistorik (19 bud)
2668091
2668094
2668091
1 900
2668093
1 800
2668091
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.