Angelica Wiik

397478

ANGELICA WIIK (född 1960): "Pont Neuf", signerad Angelica Wiik, E.A, färglitografi med glitter, ca 59x42 cm,
oramad

Rum 9

Angelica Wiik

Budhistorik (5 bud)
2665725
2666367
2665725
750
2663641
700
2663641

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.