Angelica Wiik

397477

ANGELICA WIIK (född 1960): Monica Z, signerad Angelica Wiik, 234/290, färglitografi med glitter, ca 61x42 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik

Budhistorik (19 bud)
2666673
2664183
1 400
2666671
1 300
2664183
2666591

Slutpris SEK:
144 EUR, 169 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.