Angelica Wiik

397476

ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzklubb, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, E.A, bladmått ca 85x58 cm, oramad

Rum 9

Angelica Wiik
Budhistorik (20 bud)
2666838
2 400
2666837
2666831
2666835
2666831
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.