Spegel

397470

SPEGEL, 1900-tal, märkt G. Boiardt, ca 80x40 cm

Slitage

Speglar

Spegel

Budhistorik (11 bud)
2667191
750
2666435
700
2667190
700
2666435
650
2667189
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.