Byrå

397469

BYRÅ, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, beslag i mässing, stenskiva, höjd ca 72, 75x41 cm

Bruksslitage

Rum 12

Byrå

Budhistorik (4 bud)

2666996
450
2666971
2666368
2666187

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.