Bord

397468

BORD, 1900-talets början, furu, höjd ca 75, 90x60 cm

Ytslitage

Rum 8

Bord

Budhistorik (26 bud)
2667514
1 900
2667513
1 800
2667507
1 700
2667501
1 600
2667485

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.