Hylla/ butiksinredning Marabou

397462

HYLLA / BUTIKSINREDNING, 1900-talets mitt, hyllplan i glas, text bl a "Marabou", ovandel märkt "68-1541", höjd ca 41, 68x71 cm

Slitage

Möbler, Diverse

Rum 7

Budhistorik (8 bud)
2662744
700
2659724
650
2659840
600
2659724
550
2659335
500

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.