Sminkbord

397452

SMINKBORD, 1960-tal, vitlackerat, sarg med låda, total höjd 114, höjd ca 67, 79, 50x75 cm

Slitage, mindre ytskador

Rum 20

Sminkbord

Budhistorik (10 bud)
2661761
2666628
950
2661761
900
2666147
850
2661761

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.