Ljusstakar

397445

LJUSSTAKAR, 1 par, 1800-talets mitt, pläter, dekor av bl a palmetter, botten med otydliga stämplarhöjd ca 21,5 cm

Smärre slitage, bucklor

Diverse, Hem, Belysning, Temaauktion, Temaauktion

Ljusstakar

Budhistorik (16 bud)
2665191
1 400
2659892
1 300
2662332
1 300
2659892
900
2660352
850

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.