Nordiska kompaniet sängstomme

397442

DAVID ROSÉN, tillskriven, Nordiska Kompaniet, 1942, sängstomme "Hytte", i furu, signerad med ritningsnummer 44245, för madrass med måtten ca 195x90 cm

Patina, visst slitage

Möbler, Design

Rum 8

Nordiska kompaniet sängstomme

Budhistorik

2016-07-28 kl 21:57
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.