Klaffbord

397441

KLAFFBORD, 1900-talets andra hälft, enl uppg Nordiska Kompaniet, sarg med två lådor, beslag i mässing, profilerade ben, höjd ca 75, 90x155 cm i uppfällt läge

Ytskador

Rum 17

Klaffbord

Budhistorik (8 bud)
2659383
900
2667451
850
2659383
700
2667449
650
2659383
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.