Birger Sandzén litografi

397438

BIRGER SANDZÉN (1871-1954), "Arroyo with Trees", i trycket signerad och daterad Birger Sandzén 1925, signerad Birger Sandzén, litografi, ca 46x62 cm

Hörn med skada / pappersförlust

Fack 25

Birger Sandzén litografi

Budhistorik (2 bud)

2667171
2659373

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.