Figuriner Kunglig Dansk och Lladro

397436

FIGURINER, 7 st, porslin, 1900-talets andra hälft, bl a Kunglig Dansk och Lladro, höjd ca 5-25 cm

En figurin med mindre nagg, någon ej noterad obetydlig skada kan förekomma

Keramik/Porslin

Monter 15

Budhistorik (11 bud)
2663725
750
2665665
750
2663725
700
2665664
650
2663725
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 84 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.