Carl Johan Gustafsson Manneberg

397429

CARL JOHAN GUSTAFSSON MANNEBERG (1853-1930): Blomsterstudier, 1 par, signerade och daterade C Gson M 1899 samt 1897, ca 60x24 cm

reva, ytskador

Konst, Äldre måleri, Temaauktion, Sommar

Fack 53

Budhistorik (2 bud)

2665163
2661308

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.