Bo Hylander - Komposition

397425

BO HYLANDER (född 1941): Komposition, signerad och daterad på baksidan Bo Hylander 2002, olja på duk, ca 116x89 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 5

Bo Hylander - Komposition

Budhistorik (9 bud)
2663802
1 700
2663801
1 600
2663800
2663116
1 400
2663115
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.