AK Dellos oljemålning

397424

AK. DELLOS (Ryssland samtida): Domstol, signerad och daterad på baksidan 1990, olja på duk, ca 120x120 cm

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 5

AK Dellos oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2666970
2016-07-28 12:28:00

2016-07-28 kl 14:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.