Astrid Göransson

397422

ASTRID GÖRANSSON (född 1956): Porträtt, signerad på baksidan Astrid Göransson 2007, blandteknik på pannå, ca 66x40 cm

Proveniens: Galleri Thomas Wallner, Simris

Konst, Modernt måleri, Nutida, Måleri

Rum 5

Astrid Göransson

Budhistorik (2 bud)

2664632
500
2660021

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.