Anna Palm akvarell

397421

ANNA PALM (1859-1924): Skärgårdslandskap, signerad Anna Palm, akvarell, ca 17x23,5 cm, skuren träram i fornnordisk stil

Konst, Äldre måleri, Temaauktion, Sommar

Anna Palm akvarell

Budhistorik (7 bud)
2663781
6 400
2663779
6 200
2661216
3 200
2661215
2660201

Slutpris SEK:
6 400
611 EUR, 687 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.