John-Erik Franzén litografi

397419

JOHN-ERIK FRANZÉN (född 1942): "Hands in California", 1988, signerad JEF 68/150, litografi, ca 47,5x45, bladstorlek 58,5x54,5 cm

Fack 12

John-Erik Franzén litografi
Budhistorik (4 bud)

2660554
2660553
2660552
2660519

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.