Peter Köhler akryl

397418

PETER KÖHLER (född 1971): "Tråna (Yearn)", signerad och daterad på baksidan P Köhler 2002, akryl på duk, ca 40x30 cm

Proveniens: Galleri Brändström, Stockholm

Konst, Modernt måleri, Nutida

Rum 22

Peter Köhler akryl

Budhistorik (13 bud)
2665649
2665648
950
2665647
900
2665646
850
2665645

Slutpris SEK:
96 EUR, 113 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.