Erik Olson litografi

397417

ERIK OLSON (1901-1986): Surrealistisk komposition, signerad och daterad 1976, färglitografi, E.A, ca 60x70 cm

Tavelvagn 32

Erik Olson litografi

Budhistorik (5 bud)
2664869
500
2667397
450
2664869
2666020
2664869

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 56 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.