Bokhyllor

397416

BOKHYLLOR, 1 par, 1900-talets början, fanerade med mahogny, nederdel med skåp, bakstycken i betsad furu höjd ca 155, 77x25 cm

Faner skador, slitage, torrsprickor

Rum 17

Bokhyllor

Budhistorik (7 bud)
2666691
650
2667130
600
2666691
550
2667103
500
2666691

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.