De Heyder oljemålning

397415

DE HEYDER (1800-tal): Blomsterstilleben, signerad och daterad De Heyder 1863, olja på pannå, ca 23x31 cm

Pannån har slagit sig/ välvd

Konst, Äldre måleri

Rum 21

De Heyder oljemålning

Budhistorik (7 bud)
2669470
2667957
2667466
2667202
700
2666603
650

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.