Lennart Nyström

397413

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Komposition, diptyk, signerade, litografier, bladmått ca 62x89 cm, oramad

Rum 9

Lennart Nyström

Budhistorik (1 bud)

2666870
2016-07-28 10:40:30

2016-07-28 kl 14:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.