Ljusstakar i silver 1800-tal

397411

LJUSSTAKAR, 1 par, silver, Pehr Fredrik Palmgren, Stockholm 1862, dekor av rocailler, höjd ca 16 cm

Slitage, sneda, ostadiga

Silver, Silverljusstakar, Temaauktion, Sommar

Ljusstakar i silver 1800-tal

Budhistorik (11 bud)
2666775
2666730
2666730
950
2661821
900
2661821

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.