Karmstol

397410

KARMSTOL, Louis XVI-tal, 1800-tal, mahognyfanér, skuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Slitage

Rum 8

Karmstol

Budhistorik (10 bud)
2666705
750
2666578
700
2666578
600
2665716
550
2664942
500

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.