Roland Kempe

397409

ROLAND KEMPE (1907-1991): Karl XIV Johans staty vid Slussen, signerad och daterad R. Kempe, litografi, ca 14x20 cm

Konst, Grafik, Stockholmiana

Fack 21

Roland Kempe

Budhistorik (4 bud)

2663045
450
2665269
2663045
2662446

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.