Takarmatur jugend

397405

TAKARMATUR, 1900-talets början, jugend, stomme i koppar, glaskupa med skärslipad dekor, stavformade prismor i glas

Bruksslitage

Belysning, Taklampor, Metall

Rum 12

Takarmatur jugend

Budhistorik (2 bud)

2662180
2662179
850

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.