Blåslampor

397402

BLÅSLAMPOR, 9 st, mässing, varav 7 st märkta Primus, 1 st märkt Sievert samt 1 st märkt Radius, höjd ca 12-40 cm

Slitage, enstaka bucklor förekommer

Nautica/Technica, Diverse, Metall

Rum 7

Blåslampor

Budhistorik (12 bud)
2667457
2667460
1 900
2667457
1 800
2667455
1 700
2667453
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.